Сб. Лип 20th, 2024

Бахмут: захисники України розбили елітні частини загарбників

ЗСУЗСУ

Українські захисники під час успішного наступу на південь від міста Бахмут (Донецька область) розбили елітні частини окупантів.

Про це повідомляється у звіті ISW.

Бахмут: ситуація навколо міста

Збройні сили України знишили повністю підрозділи 72-ї мотострілецької бригади, 31-ї гвардійської бригади ВДВ та 83-ї гвардійської бригади ВДВ при звільненні Андріївки та Кліщівки.

За заявою командира російського батальйону “Схід” Олександра Ходаковського загинув командир 31 бригади ВДВ. Скільки бійців втратила 72-а мотострілецька бригада – невідомо. Але ця бригада була в бою неефективною.

Знищені підрозділи робили спроби відкинути наступ ЗСУ під містом Бахмут. Там вони і втратили багато живої сили.

Які висновки ISW

  • Контрнаступальні операції України могли стати причиною особливо серйозної деградації критично важливих елементів оборони рф у західній частині Запорізької області.
  • У ніч проти вісімнадцятого вересня окупанти атакували прибрежні та тилові райони України “шахедами”.
  • Війська росії вісімнадцятого вересня наступали під містом Бахмут, а також на лінії Авдіївка-Донецьк.
  • Захисники України здійснили наступальні операції на 2-ох ділянках фронту, як минімум. Також ЗСУ просунулися у Запорізькій області.
  • Певні джерела країни-агресора повідомляють, що колишні “вагнерівці” тісно співпрацюють із росгвардією. Мета – відновлення бойових дій в Україні.

Зазначимо

“Росгвардія” або “Федеральна служба внутрішньої охорони російської федерації” – це військова структура в росії, яка відповідає за забезпечення внутрішньої безпеки, порядку та боротьби зі злочинністю в межах країни. Росгвардія була створена в 2016 році під час реформування внутрішніх військ МВД росії.

Росгвардія має значну кількість військового обладнання і оснащення, включаючи спеціальні підрозділи для виконання різних завдань. Вона підпорядкована президенту путіну і є окремою структурою, незалежною від Міністерства внутрішніх справ росії.

Важливо відзначити, що Росгвардія була створена в середовищі політичних і суспільних змін в рф, і існують різні точки зору на її роль та функції.Related Post