Ср. Кві 24th, 2024

Штори – спокій та затишок у вашому помешканні

Лис18,2023 #штори
Римські шториРимські штори

Оформлення вікон вдома, на роботі або іншому місці, де ви перебуваєте, – дуже важлива частина дизайну усього інтер’єру. Однак не всі мають достатньо часу, щоб вибрати тканину, розробити дизайн штор та підібрати фурнітуру та аксесуари. У таких випадках хорошим варіантом є покупка вже готових штор. На сьогоднішній день красиві штори для вікон можна придбати або в звичайних магазинах, або ж в інтернеті. Таким способом ви легко та швидко знайдете самі ті фіранки, які будуть до вподоби.

Різновиди штор

Купити штори – задача не з легких, адже у кожного свій смак, уподобання та різний дизайн кімнат у квартирі чи будинку. Найбільш популярний варіант штор – це класичний, бо він поєднує в собі два полотна з різних матеріалів: легку, тонку та прозору фіранку і щільну тканинну штору, яка закриває вікно з двох боків. Такі моделі підходять для будь-якого приміщення, залитого світлом. Тож, види штор поділяються на категорії:

  1. Портьєри. Вони виготовлені з тканини високої щільності, повністю закривають вікно, а також не пропускають сонячні промені. Цю модель частіше за все обирають саме для спальних кімнат.
  2. Тюль. Це легка, напівпрозора тканина, якою прикрашають вітальню, хол або спальню. Також на ній можна вишити або додати декоративні елементи, але це за бажанням.
  3. Фотоштори. Особливий вид штор з будь-яким зображенням. Такі вироби можна придбати в стандартному виконанні, а можна придумати свій унікальний малюнок.

Новий різновид штор – блек-аут

Штори блек-аут виникли нещодавно, тому набули неймовірної популярності. Їх секрет у тому, що світлонепроникні тканини не пропускають ніяке сонячне світло. Тож, сліпуче сонце не атакуватиме вас вранці, і ви зможете прокинутися тоді, коли забажаєте. Вони ідеально підходять для спалень та дитячих кімнат. Також їх обирають для вітальної кімнати, щоб повністю приміщення зробити темним та переглядати, наприклад, улюблений фільм.

Як правильно підібрати штори для різних кімнат?

Будь-які штори можна повісити у будь-якій кімнаті, при будь-якому стані, інтер’єрі та освітленні. Фіранки не тільки виконують свою функцію, але й служать як декоративна деталь у таких приміщеннях як:

  • Для вітальнь. Для гостьових кімнат краще зупинити свій вибір на універсальній моделі, яку можна вішати в якій завгодно порі року, освітленні, площі, плануванні тощо. Якщо дивитись з боку стилю будинку, то можна обрати рулонні штори високої щільності, легкі або навіть жалюзі, які віддають пріоритет бездоганному виконанню своєї роботи.
  • Для дитячих кімнат. Штори розроблені в широкій кольоровій гамі, оскільки цей вид виробу орієнтований на дітей, то їх часто виготовляють з фотодруком. Залежно від уподобань дитини, то фіранки можуть бути з різною тематикою, наприклад, улюблені герої, машинки, кораблики, квіти тощо.
  • Для спалень. Вони повинні поєднуватися із загальною тематикою приміщення, доповнювати інтер’єр та створювати затишну, спокійну атмосферу.


Related Post