Чт. Тра 23rd, 2024

5 переваг піцерії “MonoПіца”

ПіцаПіца

Оскільки піца – одна з найпопулярніших страв у світі, її можна замовити практично в кожному ресторані та кафе. Але якщо заклад працює за принципом універсального гастроному і пропонує продукцію безлічі категорій, якість їжі часто залишає бажати кращого. Хочете завжди насолоджуватися смачною та поживною піцою? Тоді замовляйте страви в спеціалізованому ресторані.

В Україні працює кілька компаній, чия їжа дійсно відповідає вимогам вищої якості та цінової доступності. Серед таких можемо назвати мережу піцерій “MonoПіца” – https://bucha.monopizza.com.ua/. Ми зупинили на ній свій вибір, коли шукали професійного постачальника. І за роки співпраці ще жодного разу не пошкодували!

Переваги компанії

Чому ця організація вважається однією з найкращих у своїй сфері? Це зумовлено низкою чинників:

– Зростаюча мережа закладів. Регулярно в структурі компанії з’являються нові філії. Вони відкриваються у великих і середніх містах по всій Україні. При цьому в кожній торговельній точці підтримуються суворі стандарти діяльності (за принципом франчайзингу), що гарантує покупцеві високу якість їжі та сервісу, який би ресторан він не відвідав. Сам же факт стабільного розширення мережі – це відображення зростаючого попиту на продукцію підрядника.
– Широкий асортимент. Меню компанії включає в себе лише близько 5 категорій. І більшість із них – допоміжні. Левову частку асортименту формують піци. В однойменній категорії представлені страви з різними варіантами начинки: м’ясними інгредієнтами, ковбасними виробами, сирами, овочами, фруктами, зеленню тощо. Щоб покупець міг замовити все необхідне для трапези в одному місці, у додаткових розділах меню доступні десерти, напої, добавки.
– Помірні ціни. У кожній торговельній точці є повноцінна кухня. Тобто підрядник готує їжу на власних виробничих потужностях, а не залучає субпідрядників. Це мінімізує собівартість страв. Оскільки торговельний оборот постійно зростає, продукти закуповуються оптовими партіями. І це також мінімізує собівартість. У результаті постачальник встановлює відпускні ціни на рівні середньоринкових і навіть нижче.

Також хочеться згадати про акційні програми. Спецпропозиції регулярно оновлюються. Вони дають змогу купити смачну їжу з приємними знижками. Ну і ще однією важливою перевагою є швидка доставка. Багато в чому вона зумовлена розвиненістю мережі ресторанів. А головним же чинником є команда відповідальних кур’єрів, які чудово знають міську інфраструктуру. Якщо ви хочете замовити смачну піцу за доступною ціною та з оперативною доставкою, звертайтеся до мережі піцерій “MonoПіца”!Related Post