Нд. Чер 16th, 2024

Частина пенсіонерів отримає доплату в 1200 гривень до пенсії

Деяким пенсіонерам перерахують пенсію у квітні. При цьому виплати будуть нараховані уже в червні – одразу за 3 місяці. Деяким пенсіонерам перерахунок пенсій буде здійснено заднім числом. Це пов’язано з отриманням даних про сплачені внески із заробітних плат у поточному році, які надходять до Пенсійного фонду із запізненням.

Йдеться про пенсіонерів, які продовжують працювати та накопичили потрібну кількість стажу для перерахунку.

У Пенсійному фонді зазначили, що отримати доплату у розмірі 1200 гривень можуть працюючі пенсіонери, які мають не менше 35 років стажу та мали виплату у розмірі 7000 гривень.

Перерахунок пенсій провадиться з 1 квітня, але кошти почнуть нараховувати лише з червня 2023 року. У результаті українці у червні отримають виплати одразу за три місяці (червень, травень, квітень).

Звісно, отримати доплату у 1200 гривень зможуть пенсіонери з великими зарплатами та пенсіями, загалом же сума підвищення буде індивідуальною. Чим вище заробітна плата, тим вища надбавка. І, відповідно, нижча зарплата – нижча сума перерахунку.

Хто має право отримати перерахунок у квітні

  • Працюючі пенсіонери станом на 1 березня отримали право на перерахунок, отримавши 24 місяці стажу.
  • Або з моменту призначення пенсії або попереднього перерахунку минуло два роки.

Якщо ви хочете дізнатися про свій розмір підвищення, потрібно ваш збільшений на два роки стаж у роках помножити на 1% і розрахунковий розмір зарплати. Йдеться про відношення власної зарплати до середньої.Related Post