Вт. Тра 21st, 2024

Google Discover все ще рекомендує до перегляду російську пропаганду

Google DiscoverGoogle Discover

Пропагандистські ЗМІ рф втратили мільйони переглядів від сервісу Google Discover, який рекомендує статті користувачам мобільної версії Chrome.

Статистика вказує на різке падіння відвідуваності сайту «Комсомольская правда» (з п’ятнадцяти млн переходів за тиждень з 30 жовтня по 5 листопада до 72 000 за тиждень з 13 по 19 листопада). Аналогічно кількість переходів на сайт «Царьград» скоротилася з 2,2 млн до 13 700 за той же період.

Попри обмеження, Discover продовжує рекомендувати публікації низки російських пропагандистських ресурсів, включаючи Life.ru, зазначає «Агентство». За даними LiveInternet, цей сайт залишається одним із десяти ресурсів із найбільшим трафіком через стрічку рекомендацій.

Google Discover

На момент моєї останньої інформації в січні 2023 року, Google Discover є персоналізованою стрічкою новин та інших відомостей, яка відображається на головній сторінці мобільних пристроїв з Android та в додатку Google для iOS.

Основні риси Google Discover:

  1. Персоналізація:
    • Google Discover використовує алгоритми машинного навчання, щоб адаптувати контент до індивідуальних інтересів користувача. Він враховує попередні пошукові запитання, історію перегляду та інші дані для визначення того, що може бути цікавим.
  2. Мультимедійний зміст:
    • Стрічка може включати в себе статті, відео, зображення та інший мультимедійний контент.
  3. Актуальні новини:
    • Discover дозволяє користувачам отримувати актуальні новини та оновлення щодо тем, які їх цікавлять.
  4. Керування вмістом:
    • Користувачі можуть вибирати теми, які їх цікавлять, або приховувати контент, який не відповідає їхнім інтересам.
  5. Зв’язок із додатками:
    • Discover може також відображати контент з інших додатків та сервісів, забезпечуючи різноманітність джерел інформації.Related Post