Пн. Лип 22nd, 2024

“Громадський бюджет Києва”: лише три проекти будуть втілені на Оболоні

9 листопада у КМДА оголосили проекти-переможці програми “Громадський бюджет”. На жаль, як повідомили у Оболонській райадміністрації, з 93-проектів власне Оболоні стосуються лише три.

Передбачені в бюджеті Києва 100 мільйонів гривень міська влада розподілить між 42 великими проектами та 51 малим. Проте, Оболонського району ці проекти майже не стосуються, адже проекти-переможці обирали шляхом електронного голосування, і жителі району продемонстрували надто низьку активність. Серед великих проектів взагалі не знайшлося жодного, що стосувався б безпосередньо Оболоні, а серед малих району стосуються лише три.

Власне, найближчим часом на Оболоні в життя будуть втілені наступні проекти:

  • Лабораторія робототехники Lego в школі № 194;
  • Мультимедійні комплекси для учебных кабінетів школи № 9;
  • Інноваційний патріотичний простір “Захисник Вітчизни” для шкіл № 285 и № 252.

Варто відзначити, що в Київраді розглядають можливість збільшення фінансування проектів, які візьмуть участь в конкурсі “Громадський бюджет 2018”

Нагадаємо, що реалізація проекту “Інноваційні комп’ютерні комплекси для семи шкіл Оболонського району” майже завершена – цей проект переміг в першій фазі програми “Громадський бюджет”.

Нагадаємо, раніше в Київраді оголосили проекти, які отримають фінансування в рамках програми “Громадський бюджет”.Related Post