Київські депутати назвали свавіллям випадки, коли політики приходять до школи, щоб прорекламувати себе чи свою політсилу, або відкривають громадські приймальні на території навчальних закладів.

Депутати підтримали пропозицію заборонити будь-яку політичну діяльність та агітацію в загальноосвітніх навчальних закладах Києва. За відповідний проект рішення у першому читанні проголосували 85 депутатів у першому читанні.

“На сьогодні багато депутатів не соромляться приходити у місцеві школи, аби прорекламувати себе чи свою політичну партію. Більше того, вони навіть відкривають громадські приймальні на територіях навчальних закладів. Такий стан речей недопустимий, а тому депутатам слід раз і назавжди заборонити таке свавілля”, – зазначила співавтор проекту рішення Наталія Шульга.

У зв’язку з цим влада міста ініціювала заборону на розповсюдження реклами політичного характеру, здійснення політичної агітації та розміщення громадських приймалень у…

Проводится обучение детей: подготовка к школе в детском центре раннего развития “Тилли-Вилли”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Batkivchyna.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Batkivchyna-150x150.jpgYuliyaКиївПолітикаСуспільствоКМДА,політична агітація в школахКиївські депутати назвали свавіллям випадки, коли політики приходять до школи, щоб прорекламувати себе чи свою політсилу, або відкривають громадські приймальні на території навчальних закладів. Депутати підтримали пропозицію заборонити будь-яку політичну діяльність та агітацію в загальноосвітніх навчальних закладах Києва. За відповідний проект рішення у першому читанні проголосували 85 депутатів у першому читанні. 'На...| Київської області та України | Kiev Time