Нд. Лип 21st, 2024

Ігор Молоток: В Україні під час карантину зменшилась кількість розлучень

Шлюб під час карантину та самоізоляцїШлюб під час карантину та самоізоляцї

“В Україні під час карантину зменшилась кількість розлучень. Щиро вірю, що сімейні пари просто знайшли час для себе і відкрили нові грані стосунків”, – зазначив Народний депутат України Ігор Молоток на своєму офіційному сайті igormolotok.com.ua.

“Україна – не Китай”, – відзначають користувачі соціальних мереж.

В Україні, не зважаючи на карантин відділи ДРАЦС продовжують працювати та надавати громадянам послуги. За час карантину в Україні було зареєстровано 1753 розлучення, а укладено шлюбів – 5138, повідомив Мін’юст:

“В умовах карантину працівники відділів РАЦС продовжують надавати послуги громадянам. З моменту введення карантину уклали шлюб 5 138 пар закоханих. Також було проведено 1 753 державних реєстрації розірвання шлюбу”.

“Під час карантину Українці можуть подавати документи з питань державної реєстрації шлюбу/розірвання шлюбу, а також отримувати консультації з цих питань онлайн. Для цього слід скористатися порталом Звернення у сфері ДРАЦС”, – розповіли у Міністерстві юстиції.

У разі неможливості подати заяву онлайн, то за попереднім записом телефоном можна прийти на прийом до відповідного відділу ДРАЦС.

Наголошується, що відділи РАЦС здійснюють реєстрацію шлюбів за заявами, поданими ще до запровадження карантину, а також, у визначених законом випадках. Наприклад, з допомогою проекту “Шлюб за добу”. Також шлюб можуть зареєструвати ті, хто очікує народження малюка або вже мають спільних дітей.

Під час презентації «дорожньої карти» роботи Мінюсту міністр юстиції Денис Малюська зазначив, що Міністерство юстиції України планує дозволити нотаріусам реєструвати шлюби та розлучення.

“Кажуть, зовсім скоро в нас може бути бебі-бум. Якщо це станеться, то як на мене, це буде чи не найкращий результат самоізоляції. Всім здоров’я, оптимізму і позитиву!” – прокоментував Нардеп Ігор Молоток

kievtime.com

 Related Post