Затримано київського слідчого. Слідчий київської поліції , за гроші пропонував “відмазати” провину водія винного у смертельній аварії.

Представник закону вимагав з звинуваченого 65 тисяч гривень. Натомість він запропонував зняти з нього всі звинувачення пов’язані зі смертю у наслідок аварії жінки, та не притягати учасника ДТП до кримінальною відповідальності. У його “послуги” входило зібрання доказів, котрі б свідчили про невинність водія та знялиб з нього усі звинувачення.

В момент, коли хабарник брав другу частину хабара-“зарплату” у розмірі 50 тисяч гривень, його було затримано “на гарячому”.

Про це повідомляє прес-служба столиці.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Kiyivskij-slidchij.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Kiyivskij-slidchij-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналСуспільствоДТП,Поліція,прокуратура,слідчий Києва,смертельне ДТП,хабарЗатримано київського слідчого. Слідчий київської поліції , за гроші пропонував 'відмазати' провину водія винного у смертельній аварії. Представник закону вимагав з звинуваченого 65 тисяч гривень. Натомість він запропонував зняти з нього всі звинувачення пов'язані зі смертю у наслідок аварії жінки, та не притягати учасника ДТП до кримінальною відповідальності. У його...| Київської області та України | Kiev Time