За словами нардепа Ігоря Луценка, монахи, що проживають в Десятинному чоловічому монастирі УПЦ МП, “схожі на диверсійно-розвідувальну групу росіян”.

Петиція з вимогою знести так звану каплицю Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці з’явилася на сайті КМДА. Автори петиції стверджують, що споруда побудована незаконно, оскільки територія, на якій вона знаходиться, належить Національному музею історії України.

“Територія, на якій незаконно побудована незаконна споруда – каплиця УПЦ МП, належить до особливо цінних земель історико-культурного призначення та містить культурні шари Києва ,є пам’яткою історії національного та місцевого значень,належить громаді Києва і була передана в постійно користування НМІУ для висвітлення минувщини України та збереження цих пам’яток без зміни цільового призначення”, – йдеться в пояснені до петиції.

За даними народного депутата Ігоря Луценка, будівля була встановлена незаконно.

“Це так званий “чоловічий монастир”, незаконно, силою встановлений в центрі столиці. Там вільно проживає склад “монахів”, більше схожих на диверсійно-розвідувальну групу росіян”, – зазначив депутат.

На даний момент петиція вже зібрала 896 підписів з 10 000 необхідних.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/888725.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/888725-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоДесятинний чоловічий монастир,КМДА петиція,незаконна каплиця,УПЦ МПЗа словами нардепа Ігоря Луценка, монахи, що проживають в Десятинному чоловічому монастирі УПЦ МП, 'схожі на диверсійно-розвідувальну групу росіян'. Петиція з вимогою знести так звану каплицю Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці з'явилася на сайті КМДА. Автори петиції стверджують, що споруда побудована незаконно, оскільки територія, на якій вона знаходиться, належить Національному музею історії України. 'Територія,...| Київської області та України | Kiev Time