Законні права Національного музею історії України порушено протиправними діями релігійної громади УПЦ МП.

У Міністерстві культури України назвали розміщення каплиці УПЦ МП на території Національного музею історії України (НМІУ) незаконним, оскільки єдиним користувачем земельної ділянки є сам музей.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

“Єдиним законним користувачем земельної ділянки станом на сьогодні є Національний музей історії України. Законні права НМІУ, як землекористувача, порушено протиправними діями релігійної громади УПЦ”, – йдеться у повідомленні.

Саме через відсутність рішення суду міська влада не може розпорядитися про знесення скандального самобуду, але в Міністерстві культури зазначили, що Музей є юридичною особою і тому зможе виступити позивачем у суді.

Зазначається, що Мінкультури візьме участь у розгляді справи та повторно надішле до правоохоронних органів звернення, спрямовані на захист пам’ятки національного значення “Місто Володимира – дитинець стародавнього Києва з фундаментом Десятинної церкви (Церкви Успіння Пресвятої Богородиці) від V-IX століття, IX-XIII століття”, між вулицями Володимирська, Велика Житомирська та схилами Старокиївської гори.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що петиція з вимогою знести так звану каплицю Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці, яка з’явилася на сайті КМДА в листопаді 2017 року, достроково набрала необхідну кількість підписів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1448361.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1448361-150x150.jpgYuliyaКиївКультураСуспільствоДесятинна церква,Національний музей історії України,незаконна каплиця,УПЦ МПЗаконні права Національного музею історії України порушено протиправними діями релігійної громади УПЦ МП. У Міністерстві культури України назвали розміщення каплиці УПЦ МП на території Національного музею історії України (НМІУ) незаконним, оскільки єдиним користувачем земельної ділянки є сам музей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України. 'Єдиним законним користувачем земельної ділянки станом на...| Київської області та України | Kiev Time