Ср. Тра 29th, 2024

Питання про незаконну каплицю УПЦ МП розглядатиме Київрада

В Київраді пообіцяли розглянути петицію, в якій жителі столиці вимагають знесення незаконного самобуду УПЦ Московського патріархату у центрі Києва.

Мер Києва Віталій Кличко доручив постійній комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також профільному заступнику голови КМДА і виконавчому органу Київради розглянути електронну петицію, в якій жителі столиці вимагають знесення незаконного самобуду УПЦ Московського патріархату у центрі Києва, в установленому порядку. Про це повідомляє прес-служби Київради.

Автор петиції В’ячеслав Толпига зазначає, що територія на якій незаконно побудована каплиця УПЦ МП, належить до особливо цінних земель історико-культурного призначення. Окрім того, за словами ініціатора, територія є пам’яткою історії національного та місцевого значень. Варто зазначити,  що петиція зібрала 10584 підписів з необхідних 10000.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Міністерстві культури України назвали розміщення каплиці УПЦ МП на території Національного музею історії України (НМІУ) незаконним, оскільки єдиним користувачем земельної ділянки є сам музей.

 

 Related Post