Шия безжально видає наш вік. Шкіра тут тонка і з невеликою кількістю сальних залоз – каже Левицький Роман Миронович

Кажуть, що вік людини найбільше розкриває зовнішній вигляд очей та шиї. На шиї шкіра досить швидко обвисає і стає малорухливою. Процес старіння обличчя включає безліч елементів, таких як опущення щік, носогубні складки, нависання тканин по лінії щелепи (так звані «хом’яки»), втрата обсягу в стратегічних областях, особливо щоках і губах. Опущення тканин, втрата об’єму та витончення шкіри, вплив часу та гравітації є причинами старіння обличчя.

Неінвазивні процедури естетичної медицини можуть допомогти, але лише обмеженою мірою. Мезотерапія або радіочастотна мікроголка, безумовно, покращать стан шкіри, але якщо шкіра втратила еластичність, найбільш ефективним рішенням є хірургічна підтяжка обличчя та шиї. Вирізається шкіра та тканини під шкірою, покращується натяг та контур шиї, завдяки чому шия омолоджується на кілька років. Підтяжка шиї найчастіше є частиною підтяжки обличчя https://plasticsurgery.kiev.ua/pidtyazhka-oblichchya-lifting-oblichchya/?lang=uk

Що таке процедура підтяжки шиї?

ПОТРІБНО ДОСЛІДЖЕННЯ – акцентує увагу Левицький Роман Миронович!

морфологія (HGB, HCT, RBC, WBC, PLT); електроліти (Na, K, Ca); система зсідання крові (протромбіновий час, АЧТВ, МНО); HBS, HCV, антигени ВІЛ. ЕКГ спокою із описом; посів із носа – базовий тест на бактерії; Рентген грудної клітки з описом; підтверджена група крові (результат слід давати на підставі двох визначень двох зразків крові, взятих у одного й того ж пацієнта у різний час).

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, нерегульована артеріальна гіпертензія, порушення згортання крові, вагітність.

Загальні відомості про ПРОЦЕДУР

Тривалість:

близько 3 годин

Анестезія:

Загальна
Тривалість перебування у клініці:
1 день

Як проходить одужання?

Після лікування:

14 днів

Маска після лікування:

Ми носимо його 24/7 протягом 14 днів.

Повернемося до фітнесу:

Приблизно через 2 місяці

Контрольні візити:

через 7, 14 днів та 6 місяців після операції.

При контрольних відвідин шви знімають порціями через тиждень і два тижні після процедури.

Метою підтяжки обличчя та шиї є покращення тонусу шкіри, фасцій та м’язів. Хірург робить розріз в області вух, шиї та підборіддя. Він прибирає зайву в’ялу шкіру та змінює форму шиї. Зрештою, вона надягає гнучку маску після лікування. Це тип пов’язки, яка здавлює тканини та підтримує процес загоєння. Маску потрібно носити протягом 2 тижнів.

Підтяжка обличчя та шиї – одна з наймасштабніших пластичних операцій на обличчі. Зазвичай вона триває кілька годин та проводиться під загальним наркозом. Умовою допуску до процедури є правильні результати лабораторних досліджень та стабілізована ситуація із можливими хронічними захворюваннями.

Найбільш повним варіантом є так зване комбіноване лікування, яке часто включає в себе підтяжку обличчя та шиї, блефаропластику , підтяжку чола та брів, а також корекцію фігури. Часто доповнюється підтяжкою губ, хірургічним моделюванням губ. Наші губи з віком стають уже, а простір між носом та верхньою губою подовжується. Саме цей елемент робить обличчя людини дуже старим.

Умовою допуску до процедури є правильні результати лабораторних досліджень, відсутність проблем зі зсіданням крові та стабілізована ситуація з можливими хронічними захворюваннями. До та після процедури категорично забороняється курити протягом кількох тижнів.

Після лікування

Ви повинні залишатися у клініці після процедури. Перед від’їздом додому, що зазвичай відбувається наступного ранку, змінюють пов’язку і проводять перший післяопераційний огляд. Шви знімають у два етапи – через 7 та через 14 днів. Повне відновлення триває близько 2 тижнів. У цей час на обличчі та шиї можуть з’явитися синці та набряки, що є нормальною частиною процесу загоєння. Еластичну маску необхідно носити протягом 2 тижнів, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Повернення до занять спортом (фітнес, тренажерний зал) можливе не раніше, ніж через 2 місяці.

Наслідки

Омолодження особи та шиї на кілька років
Найкращий натяг шкіри
Покращена лінія підборіддя та нижньої щелепи
Мелірування борозен

Чи залишається шрам після процедури?

Рубець розташований біля вух, на межі волосся, іноді на підборідді. Розріз намагаємося зробити так, щоб рубець був якомога тоншим і не був видно. Зовнішній вигляд рубця змінюється протягом року після процедури. Спочатку шрам червоний, потім тьмяніє і приблизно через рік стає менш помітним.

Зовнішній вигляд рубця залежить від кількох факторів: майстерності хірурга та швів, що використовуються для накладання швів, а також післяопераційного догляду відповідно до рекомендацій лікаря. Із загальних рекомендацій варто звернути увагу на захист від сонця та змащення рубця силіконовим гелем.

Роман Миронович Левицький

Роман Левицкий