Отопластика на самом деле означает эстетику уха, это значение слова.

Отопластика — процесс изменения формы уха, то есть ушной раковины, делая ее более естественной и эстетичной. Доступно множество хирургических техник и методов. Его могут успешно выполнить пластические хирурги. Для кого проводится операция на ухе (отопластика)? Отопластику можно делать всем, кого не устраивает форма своих ушей. Естественные и удовлетворительные результаты могут быть получены с помощью различных техник отопластики при патологиях, таких как несвойственный размер уха и заметное выступание (отсутствие или слабость антиспирали и гипертрофия внутренней полости), которые беспокоят пациентов. 5 лет — идеальное время для операции по коррекцию ушей — оттопластики которую лучше всего делать детям дошкольного возраста. Оттопыренные уши — это причина для насмешек  в школе, что очень негативно сказывается на детской психологии. – расказывает на своем сайте Роман Миронович Левицкий https://plasticsurgery.kiev.ua/uslugi/otoplastika-korrekciya-ushey/

Что такое хирургия  уха (отопластика), осложнения и последующее наблюдение?

Техника отопластики проводится под общим наркозом. Среднее время работы колеблется от 1-2 часов. Надрез за ухом позволяет придать уху желаемую форму с помощью некоторых методов наложения швов.

Олена Київ
Я пам’ятаю, що ще з самого дитинства я хотіла зробити собі пластику вух, тому що як тільки я дивилась на свої вуха, я постійно комплексувала їх. Доводилось підбирати зачіску, але батьки мене постійно заспокоювали і казали, що все добре, що нічого страшного в цьому немає. Коли мені було 16 я пам’ятаю, що вже змирилась з цим всім, але як пішла вже в університет, то зрозуміла, що ні – пластику вух я зроблю обов’язково і чим раніше, тим краще. І зараз поки я сама, я вирішила виправити цю ситуацію, бо потім як одружусь, то буду комплексувати все рівно.

Лікаря довго шукати не прийшлось. У мене мама знала лікарню, яка знаходиться на Багговутівській і їй хтось зі знайомих казав, що можна виконати пластичну операцію там. Я потім в Інтернеті знайшла цю клініку, подивилась результати до-після на сайті, ще почитала відгуки і зрозуміла, що так, буду робити в державній установі.

На консультації лікар мені дуже сподобався, особливо тим, що сказав, що це дуже проста робота)) У мене після цього вже жодних сумнівів не було. В день операції мене дуже гарно зустріли, заспокоювали, спілкувались. Потім я десь годинку побула в палаті, мені зробили розмітку на вухах (як буде проходити операція) і після цього мене відвели в операційну. Зробили місцеву анестезію і вже почалась операція. Відповідно я нічого не відчувала, приємно було, що лікар, Роман Левицький, постійно зі мною розмовляв, дуже вдячна йому за підтримку.

Десь годинку я побула в клініці і потім ще купила знеболюючі і поїхала додому. На наступний день я прийшла на перев’язку.

Перших два дні я робила обезболюючі препарати, а на 5-6 то тільки антибіотики пила, вже без обезболюючих.

Також мені сподобалось, що все було коректно у фінансовому плані. Консультація була рівно 500 грн. і рівно 800$ я заплатила за саму отопластику, ні більше ні менше.

Чесно кажучи, як для державної установи рівень медичного персоналу надзвичайно високий. З першого мого візиту в клініку мене скрізь супроводжувала медсестричка, жодного разу мене не відправили саму йти кудись в інший кабінет. Все показували і розказували. Вона всю увагу приділяла мені. Мені інколи навіть здавалось, що я в приватній клініці знаходжусь. Я із задоволенням рекомендую лікаря Левицького Романа Мироновича та їхню клініку. Я без проблем підкажу і розкажу як все проходило, тому телефонуйте, ну або можете написати в месенджері. Я розумію наскільки важливо вислухати думку людини яка вже сама це все пройшла.096 530 4995. А результат можете подивитись у лікаря на сторінці

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=853660535084598&set=a.228443600939631&type=3&theater.

Я, чесно, в захваті від результату.

Любовь Киев
Доктор Левицкий крутой в отопластике
Все четко и ясно
Сама операция прошла хорошо и, на удивление, легко. Со мной постоянно разговаривали и успокаивали.
В постоперационный период также все прошло как по маслу . Есть круглосуточная поддержка) могу рекомендовать.

Алла
Дуже вдячна Роману Мироновичу за професійно проведену отопластику. Це хірург від Бога, а ще чудова і позитивна людина. Вже після першої консультації я відчула, що все буде добре. Так і вийшло. Вже пройшло 3 місяці після операції, а я й досі не перестаю любуватися своїми гарними вушками. Якщо в когось теж є така проблема, не відкладайте з вирішенням. Сміливо звертайтеся до Романа Левицького.

Я шкодую, що не зробила це раніше.
Щиро дякую Вам, Романе Мироновичу. Ви професіонал своєї справи. Ще спасибі Наталі і Маргариті за відношення до пацієнтів. Вони теж великі молодці! Бажаю вам здоров‘я і вдячних пацієнтів, ви робите нас щасливими і впевненими.

Elizabeth
Самый замечательный доктор, Левицкий Роман Миронович – чуткий, внимательный, позитивный, с чувством юмора. Профессионал своего дела с обширными знаниями. Видит проблему, дает решение. На каждый вопрос есть аргументированный ответ.Решилась на операцию липофилинг-зная, что моё здоровье будет в надежных руках и при соблюдении рекомендаций обязательно будет результат! Сейчас у меня тонкая талия и красивые округлые бёдра-фигура о которой я мечтала!Роман Миронович это добрый волшебник-воплощает мечты в реальность!Огромное спасибо самому Роману Мироновичу и его двум прелестным помощницам-Маргарите и Наталье!https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/02/Roman-Levytskyj-1024x576.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/02/Roman-Levytskyj-150x150.pngadminЗдоров'яКиївСуспільствоЛевицкий Роман Миронович отзывы,Левицкий Роман Миронович пластический хирург отзывы,Левицкий Роман пластический хирург отзывы,Левицький Роман Миронович відгуки,Левицький Роман Миронович пластичний хірург відгуки,Левицький Роман пластичний хірург відгуки,Пластический хирург Левицкий Роман Миронович отзывы,Пластический Хирург Левицкий Роман отзывы,Пластический хирург Роман Левицкий отзывы,Пластический хирург Роман Миронович Левицкий отзывы,Пластичний Хірург Левицький Роман відгуки,Пластичний хірург Левицький Роман Миронович відгуки,Пластичний хірург Роман Левицький відгуки,Пластичний хірург Роман Миронович Левицький відгуки,Роман Левицкий пластический хирург отзывы,Роман Левицький пластичний хірург відгуки,Роман Миронович Левицкий отзывы,Роман Миронович Левицкий пластический хирург отзывы,Роман Миронович Левицький відгуки,Роман Миронович Левицький пластичний хірург відгукиОтопластика на самом деле означает эстетику уха, это значение слова. Отопластика — процесс изменения формы уха, то есть ушной раковины, делая ее более естественной и эстетичной. Доступно множество хирургических техник и методов. Его могут успешно выполнить пластические хирурги. Для кого проводится операция на ухе (отопластика)? Отопластику можно делать всем, кого...| Київської області та України | Kiev Time