У параграфі про історію Києва було зазначено, що стародавня столиця заснована в 19 столітті. Друкарську помилку помітив користувач Facebook Валерій Людмірскій. Також він поділився фото сторінки підручника, де була виявлена помилка.

Згідно з текстом, Київ був заснований в 19 столітті, а найбільші пам’ятники історії Софіївський собор і Києво-Печерська лавра були побудовані саме в ті часи. Таким чином, якщо вірити підручником, столиці України трохи більше двох століть.

Як відомо, перші згадки про Київ зустрічалися вже в 5 столітті (482 рік), а Софійський собор і Києво-Печерська лавра були побудовані в 11 столітті.

За часів правління Ярослава Мудрого, 1051 року монах Антоній і його учень Феодосій заснували монастир. Майже через 600 років, в 1688 році монастир отримав статус лаври.

Софійський собор був заснований ще раніше Лаври – в першій половині 10 століття. Відповідно до літописів, його побудували на місці перемоги Ярославом Мудрим печенігів у 1036 році.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/V-novom-uchebnyke-ystoryy-Ukrayny-pereputaly-datu-osnovanyya-Kyeva.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/V-novom-uchebnyke-ystoryy-Ukrayny-pereputaly-datu-osnovanyya-Kyeva-150x150.jpgKievTime-HistoryОсвітаСуспільствоІсторія України,освітаУ параграфі про історію Києва було зазначено, що стародавня столиця заснована в 19 столітті. Друкарську помилку помітив користувач Facebook Валерій Людмірскій. Також він поділився фото сторінки підручника, де була виявлена помилка. Згідно з текстом, Київ був заснований в 19 столітті, а найбільші пам'ятники історії Софіївський собор і Києво-Печерська лавра були...| Київської області та України | Kiev Time