По всій Україні з 30 березня почнуться масштабні перевірки торговельно-розважальних центрів на дотримання правил протипожежної безпеки. Надзвичайники тестуватимуть роботу систем безпеки, пожежогасіння та шляхів евакуації.

Сьогодні ДСНС перевірили 1 столичний ТРЦ “Ocean Plaza”: влаштовують пожежу на паркінгу – нагромаджують паперові коробки і обливають бензином.

Вогонь швидко розгоряється і одразу спрацьовує автоматична система пожежогасіння: з під стелі розходяться тонкі струмені води.

Одночасно із системою гасіння вмикається димовідвід, в цей час  пожежники починають гасити вогонь.

В самому ТРЦ показують, як рятувальники дізнаються про пожежу. Щойно сенсор фіксує дим, спрацьовує сигналізація. Інформація про пожежу автоматично передається охороні центру та у диспетчерську ДСНС. Автоматично вмикаються і голосові повідомлення про пожежу та системи відведення диму.

Пожежники за 10 діб обіцяють провести перевірки усіх торгово-розважальних центрів в Україні.

“Додатково ми будемо проводити міні-навчання чи тренування з персоналом. Тому що робота автоматичних систем безпеки це дуже добре, але у будь-якому випадку не можна включати і говорити про відсутність людського фактору”
– наголосив голова ДСНС Микола Чечоткін.

А ще Чечоткін просить депутатів нарешті ухвалити законопроект, про збільшення штрафів у 100 разів
за порушення протипожежної безпеки. Зараз він становить лише 34 гривні.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/instalacions_sistemas_de_alarma_de_incendios.gifhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/instalacions_sistemas_de_alarma_de_incendios-150x150.gifKiev-TimeСуспільствоДСНС,пожежа,трцПо всій Україні з 30 березня почнуться масштабні перевірки торговельно-розважальних центрів на дотримання правил протипожежної безпеки. Надзвичайники тестуватимуть роботу систем безпеки, пожежогасіння та шляхів евакуації. Сьогодні ДСНС перевірили 1 столичний ТРЦ 'Ocean Plaza': влаштовують пожежу на паркінгу - нагромаджують паперові коробки і обливають бензином. Вогонь швидко розгоряється і одразу спрацьовує автоматична...| Київської області та України | Kiev Time