Сьогодні, 6 грудня в Україні відзначається День Збройних сил України.

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко привітав українських воїнів із Днем Збройних сил України, відзначивши, що четвертий рік поспіль українська армія щиро і жертовно захищає український народ, а українці натомість висловлюють ЗСУ найвищу довіру. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Наші солдати і сержанти, офіцери і генерали загартовані вогнем противника, тягарем відповідальності і стійкі до руйнівних внутрішніх впливів політиків-шарлатанів. Ми шануємо свою ратну справу і боремося з бідою, яка хоче вбити нашу країну. Ми вірні своєму народові та його цінностям. Ми любимо свою рідну землю і будемо впевнено знищувати ворога всюди – до повного очищення її від нечисті”, – написав він.

Муженко зазначив, що лише спільними зусиллями українського народу вдалося зміцнили армію, яка зупинила російську агресію та від імені військовослужбовців Збройних Сил подякував жителям Донбасу за збережену вірність, стійкість і опір окупантам.

“Ми вдячні за підтримку українському суспільству, всім тим, хто вірить і допомагає нам здобути перемогу. Разом з Українським народом Збройні Сили потужна і нездоланна сила, честь, гідність і слава України. Дай нам Боже сили добитися поставлених цілей! Зі святом, бойові друзі!”, – додав він.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1436075686_armiya-shevron.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1436075686_armiya-shevron-150x150.jpgYuliyaСуспільствоУкраїнське військо6 грудня,Віктор Муженко,День Збройних Сил України,Начальник Генерального штабу ЗСУСьогодні, 6 грудня в Україні відзначається День Збройних сил України. Начальник Генерального штабу Віктор Муженко привітав українських воїнів із Днем Збройних сил України, відзначивши, що четвертий рік поспіль українська армія щиро і жертовно захищає український народ, а українці натомість висловлюють ЗСУ найвищу довіру. Про це він написав на своїй сторінці в...| Київської області та України | Kiev Time