Сб. Лип 20th, 2024

В Україні змінили правила виїзду за кордон для студентів

Вер5,2023 #студенти #ДПСУ

В Україні змінили правила перетинання державного кордону для студентів та курсантів, які прямують для проходження практичної льотної підготовки в іноземні заклади освіти або в авіаційні школи, повідомляє Держприкордонслужба.

“ПКМУ від 1 вересня 2023 р. № 934 внесені зміни до пункту 2-13 Правил перетинання державного кордону громадянами України”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, пропуск через державний кордон студентів або курсантів закладів освіти України, які прямують за кордон для проходження практичної льотної підготовки в іноземні заклади освіти або в авіаційні школи здійснюється прикордонниками за наявності підтверджуючих документів:

  • довідка від закладу освіти України щодо направлення студента або курсанта для проходження практичної льотної підготовки в іноземному закладі освіти або в авіаційній школі;
  • військово-облікові документи з відповідними відмітками районного (об’єднаного районного), міського (районного у містах, об’єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У ДПСУ зазначили, що студенти або курсанти закладу освіти України можуть безперервно перебувати за кордоном не більше строку проходження практичної льотної підготовки в іноземних закладах освіти або в авіаційних школах.

Фото: Держприкордонслужба.Related Post