Жоден склад неможливо уявити без спецтехніки. Всі найскладніші процеси виконують вилочні навантажувачі. Завдяки різному підвісному обладнанню сфера його застосування дуже розширилася. Зустріти спеціальні навантажувачі можна у господарських роботах та на автодорожніх будівництвах, промислових підприємствах, оптових базах, торгових терміналах, залізничних станціях та на морських портах.

Головним інструментом виступає підйомний механізм з вилами, саме з їх допомогою здійснюється робота з вантажами та регулювання габаритів під кожен вид.

Найголовніша функція цієї спецтехніки – це переміщення вантажу на дерев’яних, металевих або пластикових палетах. Використання їх можливе як у закритих приміщеннях, так і на відкритих ділянках.

Перш ніж купити спеціальний навантажувач, варто розібратися в його сильних і слабких сторонах.

Переваги навантажувачів:

  • Розмір та його малогабаритність забезпечує йому маневреність серед вузьких складських рядів;
  • Простота використання та управління;
  • Високий рівень вантажопідйомності;
  • Можливість штабелювання вантажів;
  • Може працювати з переміщенням крихких товарів та промислових вантажів;
  • Широкий асортимент навісного обладнання для всіх різновидів;
  • Можливість використання електроенергії для живлення агрегатів.

Приклади навісного обладнання для навантажувача – це вила, зіштовхувачі, штирі, підвіски та захоплення різних видів.

Також перед покупкою слід визначитись із призначенням машини. Вибираючи електричний тип двигуна, навантажувач повинен працювати виключно у закритому приміщенні. У свою чергу бензинові та дизельні двигуни наділені набагато більшою потужністю. Висота підняття вантажів нагору теж має велике значення, вдалим буде той агрегат, який може перемістити вантаж на висоту від 2 до 4 метрів. Щодо ваги вантажу – середньостатистичний агрегат здатний підняти до 50 тонн.

Продаж спеціальних навантажувачів в Україні тепер доступний онлайн. Майже рік у нашій країні працює маркетплейс VAS. Тут ви можете знайти як нові так і б/у навантажувачі та публікація оголошень безкоштовна для кожного користувача. За допомогою інструментів сортування ви можете вибрати потрібні критерії для більш конкретного пошуку. У кожному оголошенні є фото та відео товару, а також скановані копії документів. Також обов’язково там вказано оптову або роздрібну ціни, а поторгуватися можна за наявності статусу «договірна ціна».