Масштабні повітряні тривоги чотирнадцятого березня були пов’язані з активністю тактичної авіації росії, загрозою застосування ОТРК наземного базування та польотами МіГ-31К.

Про це речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат розповів у коментарі “Українській правді”. 

Близько десятої години ранку тривога лунала на півдні, півночі та України – це було пов’язано з активністю тактичної авіації ворога.

Зокрема на півдні літаки Су-24 випустили в напрямку узбережжя чотири протирадіолокаційні ракети Х-31П по засобах ППО Одещини. Ракети не досягли своїх цілей, але уламки однієї з них пошкодили цивільну інфраструктуру.

З 10:27 на сході України існувала загроза застосування оперативно-тактичних ракетних комплексів наземного базування.

О 15:26 масштабна повітряна тривога пролунала через загрозу застосування балістичних ракет.

Інші тривоги (о 13:00, 14:30 та 16:30 год) оголошувалися через зліт винищувача МіГ-31К, який є носієм аеробалістичних ракет «Кинджал» з авіабази «Саваслейка».

Повітряні тривоги, пов’язані з МіГ-31К, не були тривалими, скоріш за все, це тренувальні польоти.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/mig_31_defence_blog_com_6_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/mig_31_defence_blog_com_6_650x410-150x150.jpgОлег ОлегВійна з РосієюПолітикавійна,війна в Україні,війна з росієюМасштабні повітряні тривоги чотирнадцятого березня були пов’язані з активністю тактичної авіації росії, загрозою застосування ОТРК наземного базування та польотами МіГ-31К. Про це речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат розповів у коментарі 'Українській правді'.  Близько десятої години ранку тривога лунала на півдні, півночі та України - це було пов’язано з активністю...| Київської області та України | Kiev Time