Нд. Чер 16th, 2024

Америка просить у Японії ракети для Patriot для України

Гру21,2023 #ЗРК Patriot
ЗРК PatriotЗРК Patriot

Через дефіцит боєприпасів ракети для систем протиповітряної оборони шукають по всьому світу, саме тому уряд Штатів звернувся до Японії з проханням сприяти постачанню ракет для ЗРК Patriot для України.

Про це повідомляє The Washington Post.

Японія є ліцензованим виробником ракет до Patriot, проте перед тим, як піти на зустріч Америці, у Токіо мають офіційно оформити зміни в політиці, які дозволять експортувати кілька десятків ракет для Patriot до США. Це додасть США гнучкості, щоб відправляти більшу кількість сучасних засобів ППО в Україну.

(ЗРК) “Patriot”

Зенітно-ракетний комплекс (ЗРК) “Patriot” — це високоточна та мобільна система протиповітряної оборони, розроблена для захисту від атак повітряних цілей, таких як літаки, ракети та дрони. Система “Patriot” вперше була розроблена США, а в подальшому була експортована багатьма країнами.

Основні характеристики ЗРК “Patriot”:

 1. Розробник: Система “Patriot” розроблена американською компанією Raytheon.
 2. Призначення: Головною метою “Patriot” є захист від повітряних загроз, таких як балістичні ракети, крилаті ракети, літаки та дрони.
 3. Компоненти системи:
  • Літаки-несучі: Включають радар, командно-контрольний пункт та інші елементи управління.
  • Запускні установки: Мобільні пускові установки, на яких розміщені ракети для запуску.
  • Ракети: “Patriot” використовує різні типи ракет, призначених для різних цілей.
 4. Радари: Система обладнана різними радарами для виявлення, відстеження та взаємодії з цілями на різних відстанях та висотах.
 5. Дальність дії: “Patriot” може працювати на дуже великих відстанях, забезпечуючи оборону на значному просторі.
 6. Апгрейди та модифікації: Система “Patriot” пройшла кілька етапів модернізації, що покращило її ефективність та здатність протидії новим загрозам.

“Patriot” використовується в арміях багатьох країн світу і визнана за ефективний засіб протиповітряної оборони. Ця система грати важливу роль у забезпеченні безпеки та захисту передових об’єктів та територій.

ППО

Протиповітряна оборона (ППО) – це система засобів та заходів, спрямованих на виявлення, відстеження, перешкодження та нейтралізацію атак повітряних цілей, таких як літаки, вертольоти, беспілотники, ракети та інші літальні апарати. ППО використовується для захисту важливих об’єктів, територій, військових формувань та інших об’єктів від аерозагроз та ракетних атак.

Основні компоненти систем протиповітряної оборони включають:

 1. Радари: Для виявлення та відстеження повітряних цілей на різних відстанях та висотах.
 2. Засоби вогневої потужності: Важливим елементом є засоби вогневої відповіді, такі як протиповітряні ракетні системи (ПЗРК), зенітно-ракетні комплекси (ЗРК), антивідкатні гармати тощо.
 3. Системи управління та комунікацій: Для координації та управління вогневими засобами та обміну інформацією між різними складовими системи.
 4. Елементи електронної боротьби: Для перешкодження роботі електроніки повітряних цілей та підтримки електронного прикриття.
 5. Системи інтеграції та розпізнавання: Для ідентифікації дружніх та ворожих цілей, а також для взаємодії із засобами оборони.
 6. Мобільність: Протиповітряна оборона може бути стаціонарною або мобільною, в залежності від конкретних умов та завдань.

Протиповітряна оборона важлива як для захисту цивільних об’єктів, так і для забезпечення безпеки військових об’єктів. Сучасні системи ППО постійно модернізуються та адаптуються для протидії сучасним та майбутнім загрозам, включаючи технології “стелс”, керовані бойові системи та інші інновації.Related Post