Пт. Тра 24th, 2024

Україна отримала всю обіцяну Заходом ППО, але цього мало

ППОППО

Україна потребує більшої кількості систем ППО, тому що окупанти активно атакують промислові об’єкти, енергетичну інфраструктуру, зерносховища по всій території країни.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Зараз ППО в оренду просто так ніхто не віддає. Це топтема у світі. І тому ми очікуємо збільшення промисловості німецької передусім для нарощування постачання IRIS-T, американської – для нарощування постачання Patriot та ракет до них, нарощування NASAMS. Це ті комплекси, які сьогодні дають результат. Поряд з тим ми бачимо роботу Hawk. Нам потрібно зараз наростити саме кількість”, – наголосив Ігнат.

Він наголосив, що Україна має фактично усе, що обіцяв Захід, але по номенклатурі і за кількістю потрібно більше.

NASAMS

NASAMS (National Advanced Surface-to-Air Missile System) – це сучасна система зенітної ракетної оборони, призначена для захисту від повітряних загроз, таких як ворожа авіація, крилаті ракети та багато інших цілей. Система NASAMS розроблена та виробляється американською корпорацією Raytheon.

Основні характеристики NASAMS включають:

  1. Висока точність: Система має високу точність та здатність нейтралізувати ворожі цілі з великою дистанцією.
  2. Мобільність: NASAMS може бути легко розгорнута та перевезена на різних типах платформ, що робить її ефективною в різних військових умовах.
  3. Система керування вогнем: Вона включає сучасну систему виявлення та слідкування цілей, яка допомагає надавати точний облік та наведення ракет на цілі.
  4. Ракети: NASAMS використовує різні типи ракет для різних цілей, включаючи AIM-120 AMRAAM і ESSM (Evolved Seasparrow Missile).

Система NASAMS використовується багатьма країнами для забезпечення повітряного оборонного покриття та військової безпеки. Вона є важливою складовою військового потенціалу для захисту від повітряних загроз та може бути інтегрована в різні системи повітряної оборони.

IRIS-T

IRIS-T (Infra Red Imaging System – Tail/Thrust Vector-Controlled) – це ракета повітря-повітря короткого та середнього діапазону, розроблена для бойових літаків та засобів ППО. Вона призначена для захоплення та знищення ворожих повітряних цілей, таких як ворожі літаки, безпілотники або ракети.

Основні характеристики IRIS-T включають:

  1. Підсвічування теплового випромінювання: Ця ракета використовує інфрачервону технологію для виявлення теплового випромінювання цілей, що дозволяє їй взаємодіяти з цілями, навіть якщо вони невидимі на радарах.
  2. Маневреність: IRIS-T обладнана векторним керуванням тяги, що дозволяє їй здійснювати маневри для уникнення ворожих перешкод або виведення цілі зі зони вогневого впливу.
  3. Висока швидкість та дальність дії: Ракета здатна досягати великої швидкості та має дальність дії, що дозволяє атакувати цілі на значній відстані.
  4. Запальнича головка: IRIS-T має здатність проникнути в бік і запалити ціль, що підвищує ймовірність знищення.
  5. Широке застосування: Ракета може бути запущена з різних типів літаків, включаючи бойові літаки та вертольоти.

IRIS-T розроблена для використання в арсеналі різних країн та використовується для підвищення повітряної безпеки та здатності літаків або ППО захищати від повітряних загроз.Related Post