Пн. Тра 27th, 2024

На свята киян кататимуть в екскурсійному ретропоїзді

“Укрзалізниця” обіцяє цікаву екскурсію Київським залізничним кільцем в новорічні та різдвяні свята.

До новорічних та різдвяних свят “Укрзалізниця” влаштовує екскурсію Київським залізничним кільцем, яку буде здійснювати ретропоїзд із трьох вагонів з паровозом Эр 787-46 на чолі. Екскурсії, які триватимуть дві з половиною години, заплановані на 30 грудня, а також 6, 7, 8, 14 та 19 січня, повідомляють в прес-службі “Укрзалізниці”.

«Під час подорожі ретропоїздом, який поведе паровоз Эр 787-46, пасажири зможуть помилуватися краєвидами столиці та Дніпром, побачити вантажні та пасажирські станції, локомотивні депо, історичну пам’ятку – будівлю депо Київ-Московський, яке свого часу було основним для вантажних паровозів. За майже дві з половиною години ретропоїзд зробить кільце через Петрівку, Дарницю, Видубичі. Прибуття на станцію Київ-Пасажирський о 16:15», — йдеться у повідомленні.

Поїзд відправлятиметься о 13:45 зі станції Київ-Пасажирський. Вартість квитка для дорослих приблизно 77 грн, для дітей – 43 грн.

Крім того, на станції Київ-Пасажирський діятиме виставка історичного рухомого складу, де можна буде оглянути паровози різних серій, унікальні тепловоз ТЭ3 та електровоз ЧС4, пасажирські вагони-салони побудови першої половини ХХ сторіччя та спеціальну техніку.Related Post