Пн. Тра 27th, 2024

На різдвяно-новорічні свята в Києві курсуватиме казковий ретро-поїзд

На різдвяно-новорічні свята Укрзалізниця призначає казковий ретро-поїзд на паровозній тязі. Про це повідомила пресслужба УЗ.

Потяг відправлятиметься від станції Київ-Пасажирський і прямуватиме до Київ-Казковий.

“У складі поїзда буде аж два старовинні паровози 1954 року і п’ять пасажирських вагонів з місцями для сидіння, серед яких вагон-буфет.  Відправлення поїзда о 12:34 з першої платформи Центрального залізничного вокзалу. Мандрівка триватиме трохи більше як годину”, – розповіли в “Укрзалізниці”.

Казковий експрес курсуватиме три вікенди поспіль — 24, 25, 31 грудня, 1, 7 та 8 січня.

На вокзалі пасажирів зустрінуть казкові помічники святого Миколая, а у вагонах вихованці Київської дитячої залізниці проведуть цікаву екскурсію про історію Києва.
Квитки вже у продажу на сайті booking.uz.gov.ua (за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Казковий, поїзд №894/893) та у касах вокзалів. Вартість дорослого квитка стартує від 138 грн, дитячого – від 104 грн.
У випадку оголошення повітряної тривоги до відправлення поїзда зі ст. Київ-Пасажирський рейс відкладається до 14:00. Якщо ж відбій повітряної тривоги не буде оголошено до 14:00, пасажирам буде запропоновано здати квитки та прийти в інший день.


Related Post