Окупанти обстріляли з артилерії Нікополь. Внаслідок цього зруйновано об’єкт інфраструктури.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

У повідомленні йдеться, що протягом дня росіяни знову тероризували місто Нікополь, що на Дніпропетровщині. Загарбники зранку обстріляли місто з важкої артилерії, а вдень запустили дрон.

За словами Лисака, понівечені приватний будинок, комунальне підприємство та об’єкт інфраструктури. Також руйнувань зазнали теплиця, електромережі та господарська споруда. Ніхто не загинув та поранень не отримав.

“В інших районах області – без атак”, – додав Лисак. 

Окупанти

Термін використовується для посилання на іноземні війська або силові структури, які вважаються незаконними або недружніми на території суверенної країни. Це може включати в себе вторгнення іншої держави на територію іншої країни, анексію території, або встановлення контролю над певними регіонами або об’єктами без згоди чи з порушенням міжнародних норм та законів.

Термін часто використовується в політичному та воєнному контексті для позначення тих, хто вважається ворогами або незаконними суб’єктами, що перебувають на певній території. Він може бути використаний як частина риторики або пропаганди в умовах конфлікту або війни.