Український гурт Kazka, який засвітився у ролику до анонсу російської “Пісні року”, яку зніматимуть у березні в Німеччині, активно обговорюють користувачі мережі

Зазначимо, що 2 грудня виявилося, що гурт KAZKA заявлений в анонсі російського шоу”Пісня року”, яке відбудеться в Німеччині в березні 2019 року. Мережею ширився анонс і ролик, в якому лунала популярна пісня “Плакала”.

Згодом, у той же день, продюсер гурту спростував чутки і назвав новину “фейком”.

Проте, попри заяву, користувачі мережі вимагають змістовних пояснень від менеджменту Kazka, яким чином гурт потрапив до афіш та до ролику, який активно демонструють на російському ТБ.

Нагадаємо, що гурт KAZKA був заявлений в анонсі російського шоу “Песня года”, яке відбудеться в Німеччині в березні 2019 року.

depo.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/463739.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/463739-150x150.jpgadminКультураПодіїУкраїнський гурт Kazka, який засвітився у ролику до анонсу російської 'Пісні року', яку зніматимуть у березні в Німеччині, активно обговорюють користувачі мережі Зазначимо, що 2 грудня виявилося, що гурт KAZKA заявлений в анонсі російського шоу'Пісня року', яке відбудеться в Німеччині в березні 2019 року. Мережею ширився анонс і ролик, в якому лунала...| Київської області та України | Kiev Time