Про це стало відомо із місцевих груп у мережі Facebook. «Друг Сава, боєць Правої Молоді Київської області, помер в реанімації. Жахливе ДТП, скоєне мажором у Василькові, забрало життя молодого, розумного, сильного і щирого націоналіста», – йдеться у повідомленні.

21-річний Сергій Шухевич 17 червня (за даними поліції 18 червня) переходив дорогу на центральній вулиці Василькова і потрапив під колеса автомобіля «Audi», водій якого, порушивши правила ПДР (виїхав на зустрічну смугу), зник з місця пригоди. Однак поліція під час оперативно-розшукових заходів швидко встановила особу водія і затримала його у порядку статті 208 КПК України. За фактом ДТП було відкрито кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України. Слідство триває. Машина вилучена як речовий доказ.

У важкому стані із закритою черепно-мозковою травмою потерпілого доставили до лікарні, де, не приходячи до тями, він і помер.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/Sergij-SHuhevych.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/Sergij-SHuhevych-150x150.jpgadminВасильківКиївська областьКриміналПодіїСергій ШухевичПро це стало відомо із місцевих груп у мережі Facebook. «Друг Сава, боєць Правої Молоді Київської області, помер в реанімації. Жахливе ДТП, скоєне мажором у Василькові, забрало життя молодого, розумного, сильного і щирого націоналіста», – йдеться у повідомленні. 21-річний Сергій Шухевич 17 червня (за даними поліції 18 червня) переходив дорогу на...| Київської області та України | Kiev Time