У місті Обухів по вулиці Київській правоохоронці виявили та припинили діяльність двох підпільних ігрових закладів.

Всупереч Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні” невідомі особи у місті Обухів по вул. Київській з метою наживи організували незаконний бізнес. За однією адресою діяли два ігрових заклади, де проводились азартні ігри з отриманням грошового виграшу.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. ст. 203-2 Кримінального кодексу України під час проведення санкціонованого обшуку у торгових закладах під марками “Космолот” та “Золота підкова” працівники Обухівського відділу поліції вилучили 21 одиницю комп’ютерної техніки, за допомогою якої проводились азартні ігри.

За даним фактом триває досудове розслідування. Вилучена оргтехніка направлені на проведення відповідних експертиз.

Працівники поліції проводять заходи щодо встановлення осіб, причетних до організації незаконного бізнесу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/obuhov-pryton.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/obuhov-pryton-150x150.jpgadminКриміналОбухівУ місті Обухів по вулиці Київській правоохоронці виявили та припинили діяльність двох підпільних ігрових закладів. Всупереч Закону України 'Про заборону грального бізнесу в Україні' невідомі особи у місті Обухів по вул. Київській з метою наживи організували незаконний бізнес. За однією адресою діяли два ігрових заклади, де проводились азартні ігри з...| Київської області та України | Kiev Time