Пн. Лип 22nd, 2024
Чим зайнятися під час локдауна Квест-маршрути по парках Києва з цінними призамиЧим зайнятися під час локдауна Квест-маршрути по парках Києва з цінними призами

В Україні з’явився парк з розважальними квест-маршрутами у смартфоні.

З квітня місяця У Києві в парку Муромець з’явилися спортивні розважальні та туристичні маршрути і квесттури по кращих місцях парку. Досить завантажити додаток FreeGen і пройти всі крапки по маршруту і можна виграти скутер. Парк Муромець вже покритий різними квестами для різних уподобань відвідувачів.

Чим зайнятися під час локдауна Квест-маршрути по парках Києва з цінними призами
Чим зайнятися під час локдауна? Квест-маршрути по парках Києва. Столичний парк “Муромець” 

Прихильникам активних розваг сподобається спортивний квест “Muromets Race” – маршрут по пейзажним місцях довжиною 6 км, який можна подолати або пішки або на велосипеді або електросамокаті. Більш розважальний, це екстримальний квест з вікторинами і доповненої реальності. В історію вам допоможе зануритися туристично-освітній квесттур “Застава Муромця” з маршрутом по місцях проживання і тренувань Київських богатирів на чолі з Іллею Муромцем і доповненої реальності, які показують ту епоху. Особливо добре зайняти себе такими прогулянками з квестами під час пандемії“, – зазначив засновник столичного екстрим-парку “X-Park” Юрій Зозуля.

Х-Парк парк Муромець Київ
Квест-маршрути по парках Києва: парк “Муромець”, екстримальний парк X-Park”

Засновник проекту маршрутів в смартфоні FreeGen – Юрій Зозуля обіцяє розширювати квесттури не тільки в парку Муромець, але і тиражувати по всіх парках – спочатку Києва, а потім і всієї України. Також найближчим часом з’являться спортивні і розважальні вело (сигвей) маршрути з ігровими місіями з пляжних і пейзажним місцях міста.

додаток FreeGen  пройди маршрут - виграй скутер
FreeGen: пройди маршрут – виграй скутер!

Особливо цікаві маршрути очікуються до початку сезону по річках і озерах столиці, байдаркових співтовариство обіцяє розкрити найцікавіші і пейзажні місця річок і в нагороду постійно протягом сезону розигриває SUP серф для тих хто пропливе по всіх точках маршрутів“, – повідомив KievTime Юрій Зозуля:

Гейміфікація парків і пейзажних місць дозволить жителям мегаполіса по новому поглянути на своє місто і звичні місця, разноообразіе дозвілля пригодами і забезпечить яскраві емоції, що важливо в боротьбі з депрісівнимі станами під час пандемії“.

zozulpalevoRelated Post