Сьогодні, 20 червня, Ярина Ар’єва склала повноваження депутата Київської міської ради.
Відповідне рішення ухвалила Київрада. «За» проголосували 70 депутатів.
Нагадаємо, що ДТП за участі Ярини Ар’євої сталася 27 листопада 2022 року в Києві. Тоді вона здійснила наїзд на жінку-пішохода, заподіявши їй тяжкі тілесні ушкодження.
Київська міська прокуратура повідомила про підозру депутатці Київської міської ради «у вчиненні ДТП з тяжкими наслідками у стані наркотичного сп’яніння». Своєю чергою вона повідомила, що це – дискредитація.
Також у коментарі «Бабелю», речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець повідомила, що в крові депутатки Ар’євої експертиза знайшла тетрагідроканабінол, ТГК – головний психоактивний компонент канабісу.
Відомо, що 24 травня, суд постановив вилучити в підозрюваної посвідчення водія та здати на зберігання слідчому на два місяці.