Національне агентство з питань запобігання корупції  здійснює повну перевірку декларації  депутата Київської міської ради від ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка за підозрою у порушенні вимог фінансового контролю.

Справу щодо декларування Ігорем Мірошниченком завідомо недостовірних відомостей та наявностівйого власності активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, було скеровано до НАЗК Національним антикорупційним бюро України на підставі звернення прокуратури міста Києва.

Игорь Мирошниченко ВО Свобода НАЗК коррупция 2Як повідомляють в Нацагентстві, через отримані результати аналізуматеріалів по суті злочинів,  проти Ігоря Мірошниченка може бути відкрито кримінальне провадження за статтями 366-1 та 368-2 КК України.

Нагадаємо, що це не перший випадок, коли «свободівця» Мірошниченка викрито на внесенні недостовірних відомостей в декларацію. Так, в 2016році Всеукраїнський рух “Під контролем” звинуватив його у відповідному порушенні Закону України “Про запобігання корупції”.

 

Мірошниченко Ігор Михайлович зазначив недостовірні відомості в декларації

НАЗК Игорь Мирошниченко Свобода коррупцияhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/Ygor-Myroshnychenko-VO-Svoboda-NAZK-korruptsyya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/Ygor-Myroshnychenko-VO-Svoboda-NAZK-korruptsyya-150x150.jpgadminВладаКиївКриміналПодіїПолітикаСуспільствово свобода,Игорь Мирошниченко,КМДА,коррупция,НАЗКНаціональне агентство з питань запобігання корупції  здійснює повну перевірку декларації  депутата Київської міської ради від ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка за підозрою у порушенні вимог фінансового контролю. Справу щодо декларування Ігорем Мірошниченком завідомо недостовірних відомостей та наявностівйого власності активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, було скеровано...| Київської області та України | Kiev Time