Сьогодні, 26 травня, на НСК “Олімпійський” відбудеться фінал футбольної Ліги чемпіонів сезону 2017-2018 років.У вирішальному поєдинку зійдуться іспанський “Реал” і англійський “Ліверпуль”. Але побачити його можна і поза стадіоном.

Публічний перегляд фінального матчу Ліги чемпіонів відбудеться на двох локаціях. на Контрактовій площі, яка вміщає приблизно 15 тисяч глядачів, і на Співочому полі Печерського ландшафтного парку. Тут матч транслюватимуть кілька українських каналів, а перед тим пройде фестиваль. Купивши за 250 гривень квиток на фестиваль можна буде подивитися й матч.

Про це розповів Андрій Мирошніченко – радник заступника голови КМДА, головний представник КМДА з питань, пов’язаних із проведенням фіналів Ліги чемпіонів УЄФА.

Також українські вболівальники зможуть побачити футбольний матч на телеканалах “Україна” і “Футбол 1”. Початок зустрічі о 21.45.

На Хрещатику у зоні «Фестивалю чемпіонів» публічного перегляду не буде.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Publichnyj-pereglyad-finalnogo-matchu-Ligy-chempioniv-mozhna-pobachyty-i-poza-stadionom.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Publichnyj-pereglyad-finalnogo-matchu-Ligy-chempioniv-mozhna-pobachyty-i-poza-stadionom-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСпортСуспільствоЛіга чемпіонів,перегляд матчу,футболСьогодні, 26 травня, на НСК 'Олімпійський' відбудеться фінал футбольної Ліги чемпіонів сезону 2017-2018 років.У вирішальному поєдинку зійдуться іспанський 'Реал' і англійський 'Ліверпуль'. Але побачити його можна і поза стадіоном. Публічний перегляд фінального матчу Ліги чемпіонів відбудеться на двох локаціях. на Контрактовій площі, яка вміщає приблизно 15 тисяч глядачів, і на...| Київської області та України | Kiev Time