Мер Києва Віталій Кличко зустрівся із волонтерами, які координуватимуть заходи з проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА 24-26 травня у Києві. Сьогодні у столиці відбувся перший тренінг для учасників волонтерської програми Ліги чемпіонів УЄФА-2018. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Віталій Кличко зазначив важливу роль волонтерів і подякував за ентузіазм та енергію, які вони докладають до успіху спільної справи ‑ проведення великої футбольної події у Києві на найвищому рівні.

“Без вас, дорогі волонтери, це свято футболу не відбудеться! Адже на ваших плечах ‑ і допомога нашим іноземним гостям та гостям із інших міст України на локаціях у місті, в аеропортах, у готелях. І підтримка офіційних делегацій. Ви також будете виконувати роль перекладачів, аби перебування в Україні іноземних вболівальників було комфортним та приємним. Ви допомагатимете офіційним делегаціям, командам-фіналістам. Працюватимете із медіа і робитимете багато іншої важливої роботи, за яку вам будуть вдячні десятки тисяч гостей столиці і ми як столична влада”, ‑ сказав Віталій Кличко.

Також мер висловив сподівання, що кожен гість Києва отримає позитивні емоції від перебування у цьогорічній столиці футболу.

“На кожного із вас покладається дуже велика відповідальність. Дякую за ваш ентузіазм, за вашу енергію і бажаю добре попрацювати та отримати задоволення від великого свята футболу!”, – додав Віталій Кличко.

Він нагадав, що до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА у Києві залишилося рівно три тижні. Наразі столична влада активно готується до заходу та облаштовує різні локації. Зокрема, фан-зони, точки збору для фанів клубів-фіналістів – «Реалу» та «Ліверпулю». Організовує перевезення уболівальників з аеропорту «Бориспіль» та «Жуляни». Працює над створенням зони безпеки навколо НСК «Олімпійський».

Також, за словами мера, УЄФА контролює процес підготовки і сьогодні немає нарікань щодо відхилень від графіка підготовки.

“Ми повинні провести цей захід, який Україна прийматиме вперше, на високому рівні. У нас є досвід організації подібних подій ‑ Євро-2012 і Євробачення-2017. І з фіналом Ліги чемпіонів, переконаний, ми теж впораємося”, ‑ підкреслив він.

У координації заходів Ліги чемпіонів УЄФА візьмуть участь 507 волонтерів із 27 країн світу. Із них – 85% волонтерів із України. Більша половина волонтерів уже має досвід із координації спортивних заходів. 38% волонтерів працювали на міжнародних футбольних матчах.

118 волонтерів, зокрема, працюватимуть на жіночому фіналі Ліги чемпіонів УЄФА 24 травня.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Volontery-z-27-krayin-svitu-budut-dopomogaty-Kyyevu-pid-chas-finalu-Ligy-chempioniv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Volontery-z-27-krayin-svitu-budut-dopomogaty-Kyyevu-pid-chas-finalu-Ligy-chempioniv-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоволонтери,країни світу,фінал ЛЧМер Києва Віталій Кличко зустрівся із волонтерами, які координуватимуть заходи з проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА 24-26 травня у Києві. Сьогодні у столиці відбувся перший тренінг для учасників волонтерської програми Ліги чемпіонів УЄФА-2018. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Віталій Кличко зазначив важливу роль волонтерів і подякував за ентузіазм та енергію,...| Київської області та України | Kiev Time