Пн. Тра 27th, 2024

У Департаменті ЖКГ Білоцерківської міськради взялися за підготовку до весняного сезону. Днями депутати оголосили тендер на закупівлю послуг з озеленення та утримання зелених насаджень у місті. 

На такий благоустрій планується виділити 2 млн.грн. Тендер розділили на 3 лоти по одній зеленій зоні міста – територія “Парку Слави”, “Торгової площі” і на вулиці Я.Мудрого.

Як повідомляється, вартість закупівлі за всіма лотами становить 2,1 млн.грн. Варто відзначити, що найдорожче білоцерківцям обійдеться утримання “Парку Слави”, на його обслуговування планують витратити понад 1,3 млн.грн.

Так, згідно з умовами технічного завдання, протягом 2018 року підрядник повинен забезпечити на вище зазначених територіях прибирання і догляд за газонами, клумбами та кущами. Взимку необхідно буде розчищати пішохідні доріжки від снігу та посипати їх спеціальним розчином. Крім цього, підрядник повинен буде висадити нові клумби на території “Парку Слави”, “Торгової площі”, міської лікарні №1 та біля пам’ятника Героям Небесної Сотні на вул.Я.Мудрого. Загалом планують висадити близько 16,3 тис. саджанців.

Подати тендерні пропозиції можна до 12 березня, а сам аукціон відбудеться 13 березня.Related Post