Нд. Тра 19th, 2024

Що зроблять з безпритульними тваринами у Білій Церкві?

У Білій Церкві розпочинаються заходи із стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Таке повідомлення розповсюджується по всьому місту.

За словами міського голови Геннадія Дикого, активна фаза розпочнеться тоді, коли встановиться стійка плюсова температура. Тварини, що вже пройшли ці процедури мають на вухах бірки жовтого, зеленого, блакитного, рожевого або білого кольору.

Білоцерківців, які побачили у місті тварину без бірки, просять звертатися із заявою в Департамент житлово-комунального господарства за адресою: вул.А.Шептицького, 2. Телефон для довідок 063 (або 067, або 099) 310 – 77 – 55.

Крім цього у поточному році в міському бюджеті передбачені кошти для евтаназії агресивних тварин. Для цього необхідно зібрати документи та пройти відповідну процедуру згідно із чинним законодавством.

У Білій Церкві згідно з новими “Правилами утримання тварин” відтепер є обов’язковою стерилізація безпородних домашніх тварин та ідентифікування (чіпування). Такий чіп є своєрідним електронним паспортом для тварини, за яким можна буде встановити її власника та дізнатися інформацію про щеплення від сказу. Орієнтовна вартість процедури – 200 грн.

Білоцерківська міська рада наразі проводить таку акцію. Перші 100 домашніх тварин будуть чіповані безкоштовно.Related Post