В рамках капітального та поточного (середнього) ремонту в Києві активно триває нанесення дорожньої розмітки.

Наразі такі роботи проведено на ділянках вулиць:

Миколи Лаврухіна, Генерала Жмаченка, Михайла Бойчука, Труханівської, Шота Руставелі, Набережно-Рибальська, Володимирської, Еспланадної, бульвару Лесі Українки, проспектів Героїв Сталінграда, Павла Тичини, на Набережному шосе та інших.

Про це поінформували у КК «Київавтодор».

Крім того, наносять дорожню розмітку з урахуванням змін до організації дорожнього руху, а також претензійної роботи (безкоштовне гарантійне поновлення за рахунок виконавця робіт).

Як зазначають у КК «Київавтодор», після завершення повторної тендерної процедури на закупівлю послуг із поновлення дорожньої розмітки у столиці (навесні закупівля послуг не відбулась із незалежних від корпорації причин), обсяги виконання робіт із нанесення дорожньої розмітки суттєво збільшаться.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Kyyevi-aktyvno-tryvaye-nanesennya-dorozhnoyi-rozmitky.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Kyyevi-aktyvno-tryvaye-nanesennya-dorozhnoyi-rozmitky-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільстводорожня розмітка,капітальний ремонт,КиївВ рамках капітального та поточного (середнього) ремонту в Києві активно триває нанесення дорожньої розмітки. Наразі такі роботи проведено на ділянках вулиць: Миколи Лаврухіна, Генерала Жмаченка, Михайла Бойчука, Труханівської, Шота Руставелі, Набережно-Рибальська, Володимирської, Еспланадної, бульвару Лесі Українки, проспектів Героїв Сталінграда, Павла Тичини, на Набережному шосе та інших. Про це поінформували у КК «Київавтодор». Крім...| Київської області та України | Kiev Time