В Україні розпочинається сезон дорожніх робіт. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства, передає УНН.

“Поступово можна розпочинати роботи на дорогах”, — заявив Гройсман.

Зазначимо, цьогорічні дорожні роботи передбачають проведення перевірок якості вже побудованих та відремонтованих доріг, запровадження нових норм контролю якості доріг, що будуються, а також запровадження контролю навантаження транспорту, який здійснюють підрозділи Державної служби України з безпеки на транспорті. До цього контролю глава уряду також запропонував долучити сили та засоби Міністерства внутрішніх справ — зокрема камери спостереження.

“Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, а потім перевантаженим транспортом ці дороги руйнуються. У нас за різними оцінками близько 50% транспорту їздить з порушеннями вагових норм”, — уточнив прем’єр.

Зокрема, планується відремонтувати дорогу від Львова через Тернопіль до Умані, а також розпочати ремонт на ділянках “Біла Церква — Миколаїв — Херсон”, дорогу “Житомир — Чернівці”, “Харків — Охтирка”, “Київ — Харків — Довжанський”.

УННhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Ukrayini-pochnut-masshtabne-vidbudovuvannya-dorig.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Ukrayini-pochnut-masshtabne-vidbudovuvannya-dorig-150x150.jpgKievTimeВладаСуспільствоВолодимир Гройсман,дорожні роботи,ремонт дорігВ Україні розпочинається сезон дорожніх робіт. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства, передає УНН. “Поступово можна розпочинати роботи на дорогах”, — заявив Гройсман. Зазначимо, цьогорічні дорожні роботи передбачають проведення перевірок якості вже побудованих та відремонтованих доріг, запровадження нових норм контролю якості...| Київської області та України | Kiev Time