Свіжа капуста за місяць подорожчала більш ніж наполовину. Ціна свинини збільшилася майже на 10%. І тільки яйця і курятина скинули у ціні кілька відсотків.

Протягом останнього місяця в Україні спостерігалося зниження ціни на яйця, курятину і гречку. Разом із тим деякі продукти, зокрема овочі та свинина значно подорожчали. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані інфляційного барометра.

Зазначається, що яйця і курятина подешевшали на 2,3% і 1,8% відповідно.

У трійку рекордсменів за ціновим спадом також увійшла гречана крупа (-1,3%).

Однак, деякі продукти харчування подорожчали, але не суттєво. Йдеться про картоплю і ковбасу – на 0,2% і 0,5% відповідно.

Інші соціальні продукти харчування значно подорожчали. Наприклад, капуста додала в ціні 50,3%, буряк – 49,3%, свинина – 9,6%, макарони – 7,7%.

Раніше в Антимонопольному комітеті заявляли, що на зростанні цін позначилося збільшення виробничих витрат. Зокрема, витрати на оплату праці, і стрімке відновлення споживчого попиту.

Нагадаємо, АМКУ проводить дослідження ринку курячого м’яса. За попередніми даними відомство допускає наявність цінової змови між окремими учасниками.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/e0941ad-prodykty-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/e0941ad-prodykty-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаЕкономікаСуспільствоАМКУ,Соціальні продукти,Україна,ціниСвіжа капуста за місяць подорожчала більш ніж наполовину. Ціна свинини збільшилася майже на 10%. І тільки яйця і курятина скинули у ціні кілька відсотків. Протягом останнього місяця в Україні спостерігалося зниження ціни на яйця, курятину і гречку. Разом із тим деякі продукти, зокрема овочі та свинина значно подорожчали. Про це...| Київської області та України | Kiev Time