Сб. Лип 20th, 2024

Завдяки веб-сервісу консультацію з електропостачання можна запланувати у зручний для клієнта час

Завдяки веб-сервісу консультацію з електропостачання можна запланувати у зручний для клієнта час

В усіх 8-ми центрах обслуговування компанії «ДТЕК Київські електромережі» працює сервіс попередньої онлайн-реєстрації клієнтів. Завдяки веб-сервісу консультацію з електропостачання можна запланувати заздалегідь у зручний для клієнта час.

Для цього на сайті компанії оберіть зручний день, час, адресу центру обслуговування та зазначте мету візиту. Після цього ви отримайте реєстраційний номер. В обраний день та час на інформаційному екрані електронної черги в центрі обслуговування, який ви обрали, з’явиться реєстраційний номер, і вас буде запрошено до фахівця.

Нагадуємо, з 1 травня 2018 р. центри обслуговування на вул. Мельникова, 31, Жилянська, 83/53, М. Тимошенка, 18, М. Закревського, 14, Бориспільська, 6-А, Драгоманова, 40-З, Вільямса, 3/7 та пр-т Голосіївський, 30-Б надають послуги виключно з електропостачання клієнтам ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».

Окрім центрів обслуговування, отримати інформаційно-консультаційні послуги «ДТЕК Київські електромережі» також можна:

  • у контакт-центрі «ДТЕК Київські електромережі» за номером 1588 (безкоштовно для стаціонарних, мобільних Vodafon та Київстар) або 0-800-50-1588 (безкоштовно для стаціонарних та мобільних);
  • в Особистому кабінеті з електропостачання;
  • за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті компанії;
  • за допомогою нового сервісу – онлайн-консультації на Facebook-сторінці «ДТЕК Київські електромережі».

«Вечірній Київ»Related Post