В грудні цього року у прокат вийде стрічка присвячена захисникам Донецького аеропорту – ДАП. Художній фільм «Кіборги»   в кінотеатрах з 6 грудня 2017 року.

Художній фільм «Кіборги» – історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця! Бо за їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла Україна!

КІБОРГИ | Офіційний тизер | 2017


Жанр: воєнна драма, бойовик

Режисер: Ахтем Сеітаблаєв

Продюсер: Іванна Дядюра

Оператор: Юрій Король

Сценарій: Наталія Ворожбит

Актори стрічки: В’ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясинський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Костянтин Темляк, Роман Семисал

Хронометраж: 110 хв.

За їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла Україна! Це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у статусі, походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця! – пишуть на своїй сторінці у Фейсбук автори фільму “Кіборги”

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Kiborgi.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Kiborgi-150x150.pngКиївВійна з РосієюЗброя УкраїниЗроблено в УкраїніІсторіяСуспільствоУкраїнське військоАТО,війна,герої,ГероїНеВмирають,кіборгиВ грудні цього року у прокат вийде стрічка присвячена захисникам Донецького аеропорту - ДАП. Художній фільм «Кіборги»   в кінотеатрах з 6 грудня 2017 року. Художній фільм «Кіборги» - історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала...| Київської області та України | Kiev Time