Акція “Великдень для Героїв” починається у Києві 2 квітня. Відомі особистості, громадські активісти і всі охочі зібралися, щоб спекти паски та розмалювати писанки, які потім передадуть бійцям в зону проведення АТО.

Про це сказав Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного музею Революції Гідності, вітаючи учасників акції у Львівській майстерні шоколаду, що на вул. Антоновича.

“Великдень дає відчуття, що ми всі разом, що з нами ті герої, які боролися за Україну і в наш час, і у новітню історію, і в попередні століття. За українською народною традицією, ми всі – одне спільне коло, бо світ – єдиний і немає поділу на живих і мертвих. До Великодня ми традиційно пишемо писанки, випікаємо паски, які прикрасять стелу пам’яті на Алеї Героїв Небесної сотні. Традиційно ми передаємо їх нашим воїнам в АТО”, – сказав Пошивайло.

Він розповів, що до участі в акції з написання писанок запросили школярів, зокрема з родин переселенців, Героїв Небесної сотні та воїнів АТО.

“Ми вже підготували понад сотню писанок, які будуть, зокрема, виставлені на Алеї Героїв Небесної сотні, у тому місці, де скоро збудують Меморіал Героям Небесної сотні”, – зазначив Пошивайло.

Тамара Швець, дружина Героя Небесної сотні Віктора Швеця, нагадала, що минулого року вже відбулася така акція з ініціативи музею і цю традицію, вважає вона, треба зберегти.

Першу паску вимішував міністр культури України Євген Нищук.

“Акція присвячена загиблим на Майдані і на Сході воїнам. Ми будемо передавати ці паски на Схід”, – наголосив він.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1522681576-3958.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1522681576-3958-150x150.jpgKiev-TimeСуспільствоУкраїнське військоАлея пам'ятіАкція 'Великдень для Героїв' починається у Києві 2 квітня. Відомі особистості, громадські активісти і всі охочі зібралися, щоб спекти паски та розмалювати писанки, які потім передадуть бійцям в зону проведення АТО. Про це сказав Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного музею Революції Гідності, вітаючи учасників акції у Львівській майстерні шоколаду, що...| Київської області та України | Kiev Time