Київська міська рада відмовилася від використання органами місцевого самоврядування російського програмного забезпечення (ПЗ).

За відповідний проект рішення проголосували 80 депутатів при мінімально необхідних 61, передають Українські Новини.

Відповідний документ пропонує заборонити використання програмного забезпечення телекомунікаційного обладнання, розробленого і виготовленого російськими компаніями.

Ця заборона поширюється на місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, а також комунальні підприємства, установи та організації.

Також забороняється використання ПЗ країни-агресора для закупівель.

Згідно з проектом рішення, протягом року пропонується розробити і запровадити українські програмні продукти, якими будуть користуватися органи місцевої влади та комунальні підприємства.

Також Київміськрада має намір забезпечити технічний і криптографічний захист інформації у сфері житлово-комунального господарства.

Також до кінця року планується створити загальноміську систему нарахувань за житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, указом від 15 травня Петро Порошенко ввів заборону провайдерам надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru”, “Вконтакте”, “Однокласники”, а також сервісів “Яндекса”.

Петиція “Скасувати блокування інтернет-ресурсу “Вконтакте” набрала необхідні для її розгляду Президентом України Петром Порошенком 25 тисяч підписів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kibervijna.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kibervijna-150x150.jpgКиївВійна з РосієюЗброя Українизабезпечення,заборона ПЗ,кібервійнаКиївська міська рада відмовилася від використання органами місцевого самоврядування російського програмного забезпечення (ПЗ). За відповідний проект рішення проголосували 80 депутатів при мінімально необхідних 61, передають Українські Новини. Відповідний документ пропонує заборонити використання програмного забезпечення телекомунікаційного обладнання, розробленого і виготовленого російськими компаніями. Ця заборона поширюється на місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування,...| Київської області та України | Kiev Time