У вівторок, 24 квітня, у Києві пройде акція з висадки дерев у рамках проекту «Дерева пам’яті».

У Києві висадять дерева на трьох локаціях:

  • схили Жовтневого палацу;
  • біля пам’ятника Ст. Лобановському;
  • на перетині вулиці Грушевського з Петрівською алеєю.

Точка збору: 13:00 на схилах Жовтневого палацу.

До активістів ГО «Справа» у цьому році приєдналися комунальні служби Печерського району та колектив Концерну «КПШБ».

Працівники «Зеленбуду» пояснили, як правильно посадити саджанці, щоб дерева встигли зміцніти до посушливого сезону, і алея пам’яті ще багато років нагадувала киянам і гостям столиці про тих героїв, які ціною життя боронили Україну.

Акція безстрокова і проходить у всіх містах України, приєднатися до неї може кожен у будь-якому населеному пункті України.

“Джерело”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-posadyat-dereva-v-pam-yat-pro-zagyblyh-bijtsiv-na-shodi-Ukrayiny-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-posadyat-dereva-v-pam-yat-pro-zagyblyh-bijtsiv-na-shodi-Ukrayiny-2-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільство«Дерева пам’яті»,висадка дерев,загиблі бійціУ вівторок, 24 квітня, у Києві пройде акція з висадки дерев у рамках проекту «Дерева пам’яті». У Києві висадять дерева на трьох локаціях: схили Жовтневого палацу; біля пам’ятника Ст. Лобановському; на перетині вулиці Грушевського з Петрівською алеєю. Точка збору: 13:00 на схилах Жовтневого палацу. До активістів ГО «Справа» у цьому році приєдналися...| Київської області та України | Kiev Time