Понад 6 млн. сімей отримують субсидії на оплату комунальних послуг. Про це повідомляє “ТСН”, посилаючись на дані Міністерства регіонального розвитку і будівництва.

Там пояснюють, що частина тих, хто користується субсидіями не раціонально їх використовують. Зокрема, українці не зацікавлені впроваджувати енергозберігаючі технології у будинках. Тому Міністерство має намір провести модернізацію житлового сектору. Половину витрат компенсує держава.

У квітні субсидії планують перерахувати. Під час розрахунку знижки будуть зважувати на дохід за останнє півріччя – від жовтня 2017-го до квітня 2018-го. Це призведе до скорочення розмірів субсидії для пенсіонерів, яким підвищили пенсії та громадян з мінімальними зарплатами, розмір якої від 1 січня цього року зріс від 3,2 тис. до 3723 грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/EIEAoo-707x400-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/EIEAoo-707x400-2-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,енергозбереження,перерахунок,субсидіїПонад 6 млн. сімей отримують субсидії на оплату комунальних послуг. Про це повідомляє 'ТСН', посилаючись на дані Міністерства регіонального розвитку і будівництва. Там пояснюють, що частина тих, хто користується субсидіями не раціонально їх використовують. Зокрема, українці не зацікавлені впроваджувати енергозберігаючі технології у будинках. Тому Міністерство має намір провести модернізацію житлового сектору. Половину витрат...| Київської області та України | Kiev Time