М’ята є відомою та улюбленою багатьма людьми рослиною, яка відрізняється своїми освіжаючими властивостями. Вона використовується як в кулінарії, так і в косметології. Однак мало хто знає, що це ще й чудова лікувальна рослина, а масштаби її користі можуть здивувати.

Про це повідомляє medfactor.com.ua.

Як може допомогти м’ята здоров’ю людини

Ця диво-рослина має багато корисних властивостей, про які поговоримо детальніше.

  • М’ята врятує при алергії та застуді. Не дивлячись на те, що ментол не знищує набряк, все ж таки, він допомагає полегшити стан при насморку, тому що зменшує закладеність носа.
  • М’ята полегшить симптоми депресії. Ця рослина відома, як природне заспокійливе, тому чай з м’ятою чудово допоможе при пригниченному стані та хронічній втомі.
  • Рослина усуне головний біль. Багато бальзамів віготувляються саме на основі м’яти. Як правило, їх потрібно втирати в лоб та ніс. М’ята дійсно зменшує запалення, яке найчастіше стає причиною головних болів і мігрені.
  • М’ята нормалізує травлення. Це стає можливим завдяки ферментам трави, які активізують залози. Також рослина допомагає усунути нудоту.
  • Рослина дбає про шкіру. Олію цієї рослини можна використовувати як антисептик або засіб проти свербіння шкіри. А сік, отриманий з листя рослини, допомагає при укусах деяких комах, таких як комарі, бджоли, шершні і оси.