Кияни активно ставлять підписи під петицією, яка закликає дозволити рух зі швидкістю понад 50 км/год.

На сайті Київської міської ради розміщена петиція із закликом дозволити рух основними магістралями столиці зі швидкістю, вищою за 50 км/год. Варто зауважити, що з 1 січня 2018 року у населених пунктах України автомобілістів зобов’язали рухатись з максимальною швидкістю у 50 км/год. Зареєстрована 6 січня 2018 року петиція вже встигла зібрати 5333 підписів з 10 тисяч необхідних.

“З 1-го січня 2018 року в населених пунктах максимальна швидкість на дорогах обмежена 50 км/год. Дане обмеження може бути актуальним для досить вузьких та спокійних вулиць середмістя, на яких є багато наземних пішохідних переходів, світлофорів тощо”, – наголошує автор петиції, Костянтин Морозов.

Автор петиції вважає за необхідне у найкоротший термін дозволити рух із більш високою швидкістю на широких дорогах, які розділені відбійниками, не містять перехресть, світлофорів, наземних пішохідних переходів, для яких це обмеження стає неефективним та безглуздим. Зокрема, в ситуації з Києвом мова йде про такі вулиці, як проспекти Перемоги та Миколи Бажана, вул. О. Теліги, Столичне та Наддніпрянське шосе, Велика Окружна дорога та інші.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/4311111.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/4311111-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКМДА петиція,обмеження швидкісного режимуКияни активно ставлять підписи під петицією, яка закликає дозволити рух зі швидкістю понад 50 км/год. На сайті Київської міської ради розміщена петиція із закликом дозволити рух основними магістралями столиці зі швидкістю, вищою за 50 км/год. Варто зауважити, що з 1 січня 2018 року у населених пунктах України автомобілістів зобов'язали рухатись з...| Київської області та України | Kiev Time