Пт. Тра 24th, 2024

Tesla запровадить методи «Формули-1» у сервіс для електромобілів

Сер9,2022
Якість послуг компанії Tesla не завжди була чудовою, адже з моменту заснування компанії її основним завданням було постійне нарощування та розширення виробництва.

Саме тому автовиробник вирішив продовжити роботу над покращенням якості обслуговування й пришвидшити час, необхідний для його виконання.

Так, глава Tesla Ілон Маск заявив, що компанія буде використовувати запозичені методи автоспорту, зокрема, від екіпажів Формули-1, щоб досягти цього.

За його словами, Tesla хоче, щоб 2/3 автомобілів отримували необхідне обслуговування в день звернення, тобто, без очікування.

«Раді працювати в Tesla Service, щоб забезпечити обслуговування одразу після звернення (в сервісний центр, – ред.) Застосування техніки екіпажу Формули-1 до Tesla», – заявив Маск.

Формула-1 вважається вищим рівнем автоспорту, і це стосується навіть піт-стопів. Вони тривають лише кілька (іноді навіть менше двох) секунд, протягом яких у транспортному засобі міняються шини, а також пошкоджені частини автомобіля. Команда з найшвидшими екіпажами на піт-стопі сьогодні – це Red Bull, чий час на піт-стопі впав нижче позначки у дві секунди.

Але як це допоможе Tesla, яка часто залишає своїх клієнтів без автомобіля на кілька тижнів, поки його ремонтують? Поки це невідомо. Скоріше за все, це стосуватиметься лише тих Tesla, які потребують мінімальної роботи. Автомобілі, які вимагають додаткової роботи, напевно, не будуть повернені власникам того ж дня.Related Post