Сб. Тра 18th, 2024

Tesla випустила 3-мільйонний електромобіль

Сер9,2022
Tesla оголосила, що нещодавно випустила свій 3-мільйонний електромобіль з моменту свого створення у 2004 році (хоча виробництво розпочалося лише у 2008 році).Під час щорічних зборів акціонерів Tesla генеральний директор Ілон Маск оголосив, що Tesla випустила свій 3-мільйонний автомобіль кілька тижнів тому.

Генеральний директор додав: «10 років тому ми виробили менше 3000 автомобілів, тепер ми стоїмо тут, через 10 років, зробивши 3 мільйони автомобілів».

Буквально минулого місяця Tesla оголосила, що завод Fremont випустив свій 2-мільйонний електромобіль. Ще один мільйон автомобілів надійшов із Gigafactory у Шанхаї, Берліні та Техасі, виробництво яких все ще нарощується.

Маск зазначив, що зростання розміру автопарку Tesla настільки плавне, що коли ви його наносите на графік, воно виглядає як один із тих графіків бізнес-планів, створених для того, щоб справити враження на потенційних інвесторів:

Заглядаючи вперед, Маск поставив питання, де буде Tesla ще через 10 років: «Що щодо наступних 10 років? Я здивуюся, якщо за 10 років не буде більше 100 мільйонів».

Відомо, що Tesla поставила за мету до 2030 року виробляти 20 мільйонів електромобілів на рік. На зустрічі Маск сказав, що, на його думку, Tesla знадобиться близько 12 гігафабрик для досягнення цієї мети. Автовиробник уже керує чотирма гігафабриками, хоча він все ще нарощує виробництво у всіх цих місцях.

Зважаючи на те, що «Теслі» потрібно ще кілька років, щоб побудувати новий завод і вийти на масове виробництво, найближчими роками автовиробнику необхідно буде швидко ще додатково будувати нові заводи.

На сьогоднішній зустрічі Маск сказав, що Tesla, ймовірно, оголосить про наступне місце розташування Gigafactory в кінці цього року.

Tesla планує вийти до 2022 року з річним обсягом виробництва у два мільйони автомобілів на рік. Очікується, що найближчим часом буде оголошено багато інших заводів, щоб збільшити це число на порядок протягом восьми років.

 

 Related Post