Китайська корпорація доріг та мостів – China Road and Bridge Corporation – має намір розробити проект реконструкції Шулявського шляхопроводу у Києві.

Про це повідомляє сайт Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

“Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що CRBC підготує проектні пропозиції будівництва моста біля Кременчука та проект реконструкції Шулявського шляхопроводу на загальну суму $400 мільйонів.

“Пропоную вам завершити підготовчі роботи по цих проектах не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до укладення кредитних угод та договору на виконання робіт з корпорацією”, – сказав Кубів.

Як відомо, ввечері 27 лютого у Києві частково обвалився Шулявський міст. Люди не постраждали.

Мер Києва також доручив перевірити технічний стан усіх шляхопроводів та мостів столиці.

Київська адміністрація має намір провести реконструкцію Шулявського мосту й розв’язки біля станції метрополітену “Шулявська” до 2019 року.

Будівництво розв’язки на Шулявці планують розпочати наприкінці цього року.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/1488282913-4099-1024x683.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/1488282913-4099-150x150.jpegadminЕкономікаСуспільствоКиїв,реконструкція,Шулявський містКитайська корпорація доріг та мостів – China Road and Bridge Corporation – має намір розробити проект реконструкції Шулявського шляхопроводу у Києві. Про це повідомляє сайт Міністерства економічного розвитку та торгівлі. 'Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та...| Київської області та України | Kiev Time