Чт. Тра 23rd, 2024

НКРЕКП скасувала підвищення тарифів на воду

НКРЕКП скасувала підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення, що мало запрацювати з 1 липня, повідомили у регуляторі у понеділок.

“НКРЕКП під час свого позачергового засідання скасувала рішення від 29.06.2023 щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”, – повідомили у регуляторі.

“Верховний Головнокомандувач в період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення, що є самодостатньою підставою для скасування прийнятого регулятором рішення. Крім цього, Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності проведення консультацій щодо такого рішення. У зв’язу з цим пропоную скасувати постанови від 29 червня 2023 року відповідно до переліку, який оприлюдений в проєкті рішення”, – зазначив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Зараз же починаються консультації щодо того, як покрити витрати водоканалів.

“Регулятор розпочинає консультації з КМУ та всіма зацікавленими сторонами задля напрацювання справедливого соціального рішення, яке зможе забезпечити додаткові фінансові ресурси з Держбюджету або інші компенсаторні механізми для покриття витрат водоканалів”, – вказали у НКРЕКП.

Згідно з рішенням, яке скасували, тарифи на послуги 34 водоканалів з 1 липня 2023 року мали зрости в середньому на 32%.Related Post